20 paź Wizyta w przedszkolu
Dziś odwiedziłyśmy Miejskie Przedszkole w Prochowicach. Spotkałyśmy się z dziećmi z grupy trzeciej i czwartej, żeby opowiedzieć im o bibliotece i o tym, jakie książki można u nas znaleźć. Pokazałyśmy kilka tytułów dla najmłodszych, a potem przyszła pora na zabawę – dzieci losowały z koszyczka dary jesieni i po dotyku zgadywały, co to za owoce lub warzywa. Na zakończenie wspólnie czytałyśmy książeczki o Panu Misiu.
Miło było zobaczyć znajome twarze naszych małych czytelników i czytelniczek. Mamy nadzieję, że takie spotkania sprawią, że czytanie stanie się jeszcze bardziej popularne w naszej gminie.


Sorry, the comment form is closed at this time.