15 maj Lekcja biblioteczna – SP 1 – klasa 1 p. D. Bobik
15 maja naszą bibliotekę odwiedzili pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Prochowicach wraz z wychowawczynią, panią Dorotą Grochowską-Bobik. To było jedno z tych spotkań, po których uśmiech zostaje z nami na długo.
Podczas lekcji bibliotecznej rozmawialiśmy o tym, czym jest biblioteka i dlaczego warto ją odwiedzać. Dzieci szybko odkryły, że bajka to nie tylko książka z obrazkami, ale przede wszystkim opowieść, która pobudza wyobraźnię i pozwala przenieść się do niezwykłych światów.
Było wspólne czytanie, sensoryczne zgadywanki, zabawy w bibliotecznej przestrzeni oraz mnóstwo pytań, na które z przyjemnością odpowiadałyśmy. Zaangażowanie i ciekawość młodych czytelników sprawiły, że wszystkie zaplanowane działania przebiegły wyjątkowo sprawnie i w świetnej atmosferze.
Dziękujemy za przesympatyczną wizytę i już teraz zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszej biblioteki!


Sorry, the comment form is closed at this time.